موسسه انتشارات پژوهشی آفرند- خدمات نگارشی/ویرایشی به نویسندگان نشریات
خدمات جدید ویرایشی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/6/27 | 
با توجه به مشکلات بسیار زیادی اقتصادی که همه نشریات با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، انتشارات پژوهشی آفرند به عنوان انتشارات بین‌المللی و بخش اجرایی یکتاوب اقدام به راه‌اندازی خدمات ویرایشی، نگارشی و صفحه‌بندی مستقیم از داخل سایت نشریات نموده که می‌تواند به اخذ هزینه این خدمات به صورت مستقیم از نویسندگان (بدون درگیری مالی نشریه) کمک کرده و برای نشریات درآمدزایی نیز بکند.
بدین ترتیب، خدمات زیر فعلاً در این بخش برای نشریات فعال شده است و به تدریج خدمات دیگر نیز به آن اضافه خواهد شد:
- تطابق ساختاری با راهنمای نویسندگان (۱۲۰هزار تومان + هزینه ویرایش منابع)
- ویرایش فنی (نگارشی/ساختاری) متن مقاله پذیرفته برای انتشار (مقالات فارسی: ۶۰۰ ریال به ازای هر کلمه؛ مقالات انگلیسی: ۸۵۰ ریال به ازای هر کلمه)
- ویرایش محتوایی (نگارشی/ساختاری/روش‌شناختی) متن مقاله برای انتشار (۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال به ازای هر مقاله)
- ویرایش فهرست منابع و استخراج لینک آنها (۴۰.۰۰۰ ریال به ازای هر منبع)
- صفحه‌بندی با فرمت استاندارد آفرند (۱۲۰.۰۰۰ ریال برای هر صفحه داخلی با Word و ۵۰۰.۰۰۰ ریال برای صفحه اول اختصاصی با InDesign)
- صفحه‌بندی با فرمت نشریه (۱۶۰.۰۰۰ ریال برای هر صفحه با Word)
- ترجمه فارسی به انگلیسی (۱.۸۰۰ ریال به ازای هر کلمه)


برای استفاده از این خدمات کافی است از داخل پرونده مقاله و از تب "خدمات اجرایی"، خدمات مورد نظر را انتخاب کرده و با ارایه توضیح دقیق گزینه ارسال را بزنید. بخش اجرایی سفارش شما را دریافت و با نویسنده ارتباط برقرار کرده و هزینه و زمان را اعلام می‌کند. پس از پرداخت و انجام سفارش، فایل نهایی به عنوان ضمیمه در پرونده مقاله در سایت نشریه قرار گرفته و به نشریه اطلاع داده می‌شود. ۱۰% از هزینه خدمات اخذشده از نویسنده متعلق به نشریه خواهد بود که به صورت اعتبار در نظر گرفته می‌شود و از هزینه پشتیبانی سالیانه نرم‌افزار نشریه می‌کاهد.
 
نشانی مطلب در وبگاه موسسه انتشارات پژوهشی آفرند:
http://daneshafarand.ir/find.php?item=1.147.63.fa
برگشت به اصل مطلب